Телефони та домофони
Цифрал Україна

На головнуМапа сайтуКонтакт

 Початок / Про компанію

Меню

 • Про компанію
     
 • Про компанію

  Фірма-виробник “Цифрал Україна” з іноземним капіталом існує на українському ринку від 2001 року і займається виробництвом та торгівлею:
  • телефонними апаратами
  • домофонними системами,
  • міні-АТС.

  Інвестором “Цифрал Україна” є польська корпорація CYFRAL, яка діє на ринку від 1984 року і займає 34% польського ринку у галузі засобів зв’язку. У фірму вкладаються великі фінансові інвестиції та будується довготермінові плани у розвитку на українському ринку. Пропонуються вироби високої якості, за доступними цінами, надання спеціалізованої консультації у сервісних центрах, швидку реалізацію замовлення (перевезення здійснюється за рахунок фірми), можливість придбання запасних частин.
   
  Вироби торгової марки CYFRAL користуються великим попитом серед українських користувачів. На даний момент пропонується до Вашої уваги 16 моделей телефонних апаратів в асортименті призначених для індивідуальних користувачів та організацій (багатофункційні, сучасний дизайн, широка гама кольорів). Всі моделі сертифіковані Держстандартом України, мають 1 рік гарантії та забезпечуються післягарантійним обслуговуванням на території всієї країни.
   
  Домофонні системи підвищують безпеку осель та захищають мешканців від сторонніх. Пропонуємо їх як для індивідуальних клієнтів, кооперативів, так і для будівельних фірм чи організацій. Завдяки досвідченості задіяних спеціалістів у конструкторському відділі були розроблені сталеві і алюмінієві переговорні пристрої (для 1-го, 2-х, 4-х, 5-ти, 10-ти, 15-ти, 20-ти квартир) та уніфони TCL i SMT (аудіо трубки), блоки розширення (на 20-ть, 30-ть квартир), зовнішні і внутрішні рамки. Також пропонується широкий вибір додаткового асортименту: проводи, блоки живлення, електричні зачепи, дверні замки.
   
  Міні-АТС на даний момент проходять сертифікацію і планується їх ввести у виробництво на початку 2004 року.
   
  Вироби марки CYFRAL відомі вже у більшості областях України. Мережа професійних регіональних представників на території всієї країни полегшує доступ потенційних клієнтів до виробів фірми. Відділ маркетингу фірми проводить ряд рекламно-інформаційних заходів для підтримки продажі фірмових виробів, що збільшує товарооборот наших клієнтів.
   
  В залежності від потреб і умов торгівельних точок клієнти забезпечуються рекламною продукцією (виставкові шафи, буклети, каталоги, вивіски, наклейки, технічними характеристиками домофонних систем тощо).
   
  За три роки присутності на ринку фірма зарекомендувала себе як динамічна, сучасна та гнучка до змін структура, яка покращує рівень життя мешканців України та гарантує постійні місця роботи багатьом працівникам на Україні.
   
  Сьогодні “Цифрал Україна” співпрацює з понад 250 клієнтами, які задоволені високим попитом на вироби марки CYFRAL. Будьте наступними!
   
  Із задоволенням розглянемо і Вашу ділову пропозицію співпраці у сфері торгівлі і реалізації виробів марки CYFRAL.

  Наші Координати

  вул. Львівська, 55
  смт. Івано-Франкове Яворівський р-н
  Львівська обл, 81070 Україна
  (03259)33234; 73081; 73082
  елекронна пошта: office@cyfral.com.ua

  Відділ збуту: zbut@cyfral.com.ua
  Відділ маркетингу: marketing@cyfral.com.ua
  Сервіс: service@cyfral.com.ua


  Запрошуємо до співпраці

  ТзОВ „Цифрал Україна”
  81070 Львівська обл., Яворівський р-н,
  смт. Івано-Франкове, вул. Львівська, 55
  тел./ф. (03259)33234; 73081; 73082

  bigmir)net TOP 100

  [ Продукція | Про компанію | Новини | Співпраця | Дилери | Сервіс | Контакти | Вхід ]

  2003 © Усі права застережено · Розміщення: Global Ukraine -Lviv