Телефони та домофони
Цифрал Україна

На головнуМапа сайтуКонтакт

 Початок / Продукція / Домофони / Монтаж

Меню

Опис монтажу

Монтаж панелі виклику

Електричне з’єднання панелі виклику з іншими елементами комплекту до домофоної системи треба виконати згідно з схемою блоку, та пам’ятати про те, що:
  • проводи з блоку живлення БЖ-1 (11,5В) припаюємо до контактів плати позначених S 1“ i „S 2“;
  • проводи електромагнітного зачіплювача припаюємо до контактів „Z“ i „S 2“; уніфони припаюємо „+“ до відповідних контактів, а „-“ до „GND“ (земля).
Увага!

А) переговорний пристрій містить регулятор гучності динаміка та регулятор усунення акустичного збудження між динаміком та мікрофоном;

Б) передня панель закривається за допомогою фігурного гвинта спеціальним ключем

Монтаж уніфонів (на прикладі уніфону TCL)

В основі уніфону розміщені: електролюмінісцентний діод, який оптично сигналізує виклик мешканця (1); кнопка для відкривання вхідних дверей (2); вимикач сигналу дзвоника („OFF“ - вимкнуто) (3); Уніфон під’єднується пайкою до контактної плати (4); проводами з панелі виклику, пам’- ятаючи про полярність. регулюючий потенціометр, який призначений для коректування підсилення до такого рівня, щоб при максимальній гучності не з’являлось акуст- ичне збудження між мікрофоном і дина міком (5).

Монтаж блоку живлення БЖ-1

Блок живлення повинен бути розміщений у будь-якому закритому сухому приміщенні, на відповідній висоті так, щоб до нього не мали доступу сторонні.
Живлення 230В до нього підводиться з загальної мережі, яка має запобіжник (бажано окремий). Обов’язково треба ознайомити користувачів про місце знаходження запобіжника.

Розширення системи

В комплектах, які мають розширення, треба виконувати з’єднання згідно з малюнком (відноситься до центральної плати з символом TD-4).
Увага!

Уніфон мешканця, якого не викликала інша особа, натискаючи кнопку на панелі виклику, знаходиться у вимкненому стані, тобто, не можна з нього вести розмови,чути розмови інших мешканців та не можна задіяти електромагнітний зачіплювач.

Уніфон автоматично підключається після виклику з панелі виклику. Його треба зняти з важеля не пізніше 20 сек. від моменту виклику. Після цього часу уніфон може не підключитися. Після закінчення розмови та покладення трубки на важіль, уніфон автоматично блокується протягом 30 сек.


Запрошуємо до співпраці

ТзОВ „Цифрал Україна”
81070 Львівська обл., Яворівський р-н,
смт. Івано-Франкове, вул. Львівська, 55
тел./ф. (03259)33234; 73081; 73082

bigmir)net TOP 100

[ Продукція | Про компанію | Новини | Співпраця | Дилери | Сервіс | Контакти | Вхід ]

2003 © Усі права застережено · Розміщення: Global Ukraine -Lviv