Телефони та домофони
Цифрал Україна

На головнуМапа сайтуКонтакт

 Початок / Продукція / Домофони / Переваги

Меню

Переваги домофонів Цифрал

Зaхист перед шкідливим впливом атмосферних явищ – зовнішні поверхні переговорного пристрою захищені від шкідливого впливу атмосферних явищ та використання пластикових елементів стійких на низьку та високу температуру.
 
Зaхист перед актами вандалізму – сталева та алюмінієва панель закривається спеціальними кодовими шурупами, які захищають перед доступом до середини переговорного пристрою сторонніх, алюмінієві кнопки вогнестійкі.
 
Moжливість розширення – панель виклику разом з панеллю позширення забезпечують реалізацію кожної комплектації. Ця система дає можливість приєднувати переговорні пристрої для паралельної роботи у випадку необхідності роботи одного уніфону з декількома переговорними пристроями.
 
Низькі ціни монтажу – двохпровідне з’єднання уніфона мешканця а панеллю виклику. Всі сигнали (виклику, розмови full-duplex та керування електромагнітним зачіплювачем) забезпечує одна пара проводів.
 
Гарантія приватності – конструкція уніфону забезпечує здійснення розмови без можливості підслуховування зі сторони інших мешканців, котрих не викликано з панелі виклику (уніфон можна у нескладний спосіб переробити на версію з прослуховуванням; наприклад: з’ясувати що діється біля вхідних дверей).
 
Надійність – електронна плата переговорного пристрою домофону виконана з використанням новітніх технологій поверхневого монтажу SMD, яка забезпечує надійність роботи, збереження стандартних параметрів та підвищену стійкість на вплив атмосферних явищ. Під час виробництва використовується електронні елементи провідних фірм, що дозволяє дотримання відповідної якості та стандартних параметрів.
 
Простота монтажу – використання зажимних контактів значно полегшує монтаж проводів. Проводи прикручують до контактів елімінуючи у такий спосіб процес пайки. До мешканця проводиться тільки два проводи.
 
Естетика та оригінальне виконання – алюмінієві кнопки та великі, з підсвіткою візитниці, зовнішня алюмінієва або сталева панель  – це новий продукт, запроєктований нашою фірмою у 2001 році.


Запрошуємо до співпраці

ТзОВ „Цифрал Україна”
81070 Львівська обл., Яворівський р-н,
смт. Івано-Франкове, вул. Львівська, 55
тел./ф. (03259)33234; 73081; 73082

bigmir)net TOP 100

[ Продукція | Про компанію | Новини | Співпраця | Дилери | Сервіс | Контакти | Вхід ]

2003 © Усі права застережено · Розміщення: Global Ukraine -Lviv